Misyon
Tekstil sanayinin kalbinin attığı yer olan Bursa'da, 1995 yılından bu yana üstün kalite anlayışının ve teknolojinin son ürünü makine parkuruyla hizmet veren Boyer A.Ş. iplik ve kumaş boyama alanında devlere hizmet veren sektörün öncü firmalarındandır. İplik ve kumaş boyamada yeniliklerin öncüsü olmayı kendine hedef olarak belirleyen Boyer, çevreye duyarlı ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan müşteri odaklı üretim felsefesi ile faaliyetlerini 9 000 metrekare kapalı olmak üzere toplam 13 000 metrekare açık alan üzerinde sürdürmektedir.

Günlük 10 ton polyester iplik boyama kapasitesi bulunan Boyer Tekstil'de, 20 denye den 900 denye ye kadar polyester ipliği, poliviskon, kesik elyaf, ham polyester ile brode iplikleri boyanmaktadır. Her çeşit iplik özellikle 20 denye polyester iplik boyama konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir.

40 Ton günlük boya ve apre kapasitesi olan Boyer Tekstil bünyesinde ev tekstiline ait polyester ve kısım kumaşlar itina ile işlem görmektedir.

Kurulduğu günden itibaren kaliteye önem veren Boyer Tekstil, İplik ve kumaş boyama süreçlerinin OEKO-TEX standarına uygundur.
Copright Biriz © 2013
Bir şeyin iyi veya kötü olma özelliği. Mala değer verdiren, yapım, dış manzara, renk ve tat gibi ona ait özelliklerin hepsine kalite denir.
Kalite Nedir?
Dijital Katalog
Ürün Çeşitlerimiz  Yakında Burada..
?
Favorilerime Ekle            Anasayfa Yap           İletişim